• Обновено
Kairuos 4PCS Аквариум Мов Топки,Живеат Аквариум Растенија Зелен Мов Декоративни Топка за Риба Резервоарот Украси Слатководни Терариум Мов Декорација

Kairuos 4PCS Аквариум Мов Топки,Живеат Аквариум Растенија Зелен Мов Декоративни Топка за Риба Резервоарот Украси

Rating 
DEN 263.76

Залиха
Во магацинот.

【ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ】 : 4 Парчиња Мов Топки Направени на Живеење Зелени Алги Топки,Големина : За 4 Cm Во Дијаметар По Натопување Во Вода.Температура на вода : 5-28°C. 【УНИКАТЕН ШАРМ】 : Тоа Е Единствен Видови На Водни Растенија, Убава На Изглед И Лесно може Да се Подигне.Тоа Е Многу Погодна За Одгледување На Ракчиња Тенкови И Други Мали Тенкови.Тоа Може Да Го Зголеми Естетика И Помогнат За Стабилизирање На Квалитетот На Водата.Не Е Потребно Да Внесете Почвата Кога Садење, Само Ставете Ја Директно Во Вода. 【ТОПЛО ПОТСЕТНИК】 : Кога за Прв пат Влезе На Резервоарот,Ако Алги Топки Се Суспендирани на Површината На Водата, ве Молиме да се Стави На Алги Топки Во Вода И Ставете Ги на Рака.Се Притисне На Воздухот Во Тоа Да Потоне. 【ЛЕСНО ДА се RAISZE】 : Нема Почвата е Потребно за Садење,Само Стави Во Водата.Дава Засолниште, Криејќи Места, Места за Забава На Риба. 【ШИРОКО ПРИМЕНЛИВИ】 : Овие Мов Топки Се Широко се Користи Во Аквариуми.Тоа Се Користи За Да Ги Красат Пејзаж Растенија Во Аквариум За Подобрување На Украсни Вредност И Шарм.Обезбеди Храна И Живеалиште За Риба И Ракчиња Во Аквариум.Тоа Исто Така Може Да Се Украсени Во Резервоарот За Вода Кадата Дома.

Основни карактеристики

Најдобри понуди