• Обновено
Денот на вљубените Карневал Дете Рака, Занает, Дрвени Стапови, DIY Рачно Изработени Стапови, Заоблени Рабови Уметнички Занает Проектот Кујна за Правење сладолед

Денот на вљубените Карневал Дете Рака, Занает, Дрвени Стапови, DIY Рачно Изработени Стапови, Заоблени Рабови

Rating 
DEN 1984.80

Залиха
Во магацинот.

Функција : 1. На заоблени рабови прави занает стапови безбеден за дете, тоа е одличен подарок за вашите пријатели или семејства во текот на жешките летни.2. Висок квалитет на природен дрвен материјал, директно, мазна, безбеден и еколошки.3. Голема употреба во десерт одлуки,училница проекти, градење на проекти, партија занаети, роденден уметност партија, и дома декорација, креативност дизајни.4. Лесен за употреба, со само едноставни гестови, совршен за производство на сладолед.5. Одлично да се користи за мешање и совршен за наставници,ученици, crafters, деца, родители.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : сладолед Sticks Material : Wood Color : Како што е прикажано во picture Size : Прибл.93x10x2mm/3.7x0.4x0.1in(L x W x H)Тежина : Околу.445g/15.7 oz Quantity : 400pcs Package Листата : 400 x сладолед Sticks Note : 1. Ве молиме овозможи 1‑2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Основни карактеристики

Најдобри понуди