• Обновено
ACTENLY Занает Пена Срца - 55-Парче Срце Облик на Полистирен, Пена Топка за Уметност и Занает Употреба, DIY Украси, Свадба Декорации, Бела, 5 Избрани Големини

ACTENLY Занает Пена Срца - 55-Парче Срце Облик на Полистирен, Пена Топка за Уметност и Занает Употреба, DIY

Rating 
DEN 263.76

Залиха
Во магацинот.

★ ПЕНА ЗАНАЕТ СРЦЕ : Сет вклучува 55 срце облик на декоративни пена срца достапен во бела да биде обоен, идеален за сезонски и специјални occasions.Ee★ ОДЛИЧНА ЗА НАСТАНИ : Совршен за свадби, Божиќ, Денот на Вљубените, бебето тушеви и празнична прилики.Се создаде партија украси со овие срца. ★ ДОБИЕТЕ КРЕАТИВНА : Овие бели полистирен пена срца може да биде обоен, залепени, се сече, изшкуркан и закачени да се направи она што вие би сакале!. ★ БИДЕТЕ ЗАНАЕТИ : да ги Користите овие бела пена срца да се направи на различни занаети.Вашата имагинација е само граница!. ★ ДИМЕНЗИИ : 2.36 x x 1.2 2.6 инчи + 2.8 x x 1.2 2.8 инчи + 4 x 1.8 x 3,7 инчи + 6 x 2.7 x 6 инчи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди