• Обновено
Турбо Воздух 1-Врата Сендвич Салата Првично Табела 8-СЕРТИФИКАТИ.ft. PST-28-12-N-SL(-L)

Турбо Воздух 1-Врата Сендвич Салата Првично Табела 8-СЕРТИФИКАТИ.ft. PST-28-12-N-SL(-L)

Rating 
DEN 4510.32

Залиха
Во магацинот.

ПЛАН ЗАПОЧНУВА : План започнува на датумот на купувањето.Покривање на механички дефекти почнува по производителот ќе истече.ПОКРИЕНОСТ ДЕТАЛИ : 100% функционални делови и работна вклучени на производи кои се користат за нормален, апарати за употреба и купени за во последните 30 дена.ПЛАН за БЕНЕФИЦИИ : $0 олеснување и без скриени трошоци.Целосно пренослив ако купи како подарок.Храна загуба надомест до $100 по одобрено барање за фрижидери и замрзнувачи.КАКО ДА се ОТКАЖЕ : Откажете во секое време, целосна наплата во рамките на првите 30 дена (под било какви побарувања платени).За да го откажете, посетете ја "Вашите Наредби" и кликнете на копчето "Врати или да го Замени Предметот" во близина на заштита план.

Основни карактеристики

Најдобри понуди