• Обновено
heaven2017 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Замена LCD Екран на Допир Digitizer Собранието за Samsung Галакси S7 G930 G930F Црна

heaven2017 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Замена LCD Екран на Допир Digitizer Собранието за Samsung

Rating 
DEN 1715.76

Залиха
Во магацинот.

Погоден за Samsung Галакси S7 СМ-G930 G930 F.Направи вашиот мобилен телефон изгледа новиот повторно.Предмет Тип : LCD Екран на Допир Digitizer Собрание, без Рамка.Карактеристики : Замена, LCD Дисплеј, без Рамка, Трајни.Големина : x 15cm 7cm х 0.5 cm/5.91" x 2.76" x 0.2" (Прибл.).LCD Екран на Допир Digitizer Материјал : LCD Екран Тип : без Рамка Компатибилна со : за Samsung Галакси S7 СМ-G930 G930 F Карактеристики : Замена, LCD Дисплеј, без Рамка, Трајни Големина : x 15cm 7cm х 0.5 cm/5.91" x 2.76" x 0.2" (Прибл.) Белешки : настава не е вклучен.Процесот може да биде тешко, па ние препорачуваме лице со професионално знаење или претходно искуство.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, бојата на објектот може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x LCD Екран на Допир Digitizer 1 Сет на Алатки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди