• Обновено
[Јоргованот Пурпурна Рамка] за Samsung Галакси S9 AMOLED LCD Digitizer Екран на Допир Собранието Екранот Замена Дел 5.8 инчен од speedygadget

[Јоргованот Пурпурна Рамка] за Samsung Галакси S9 AMOLED LCD Digitizer Екран на Допир Собранието Екранот Замена

Rating 
DEN 3839.76

Залиха
Во магацинот.

Ве молиме не се применуваат никакви лепило пред тестирањето.Висок Квалитет AMOLED Екран квалитетот на Производот е загарантирана да биде висока и, исто како и оригиналот. ✔ Сите делови се 100% Тестирани пред Брод Надвор.Ние сакаме да бидеме среќни со вашата нарачка.Компатибилен со Samsung Galaxy S9 со Виолетова Рамка Сите превозникот.Тестирани пред превозот и е 100% работи.Задоволство Гарантира или Пари Назад Ние стоиме зад нашите производи.Ако поради некоја причина не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас за враќање на парите или замена.Ќе НЕ одговара Samsung S9 Плус Бесплатен Премиум Алатка Поставите бесплатна алатка во собата е вклучен. ✔ Нашите производи се со 100% задоволство да се гарантира.Пакет содржи : 1 x, Samsung Galaxy S9 AMOLED LCD Замена со Виолетова Frame1 x Алатки Поставите корисничка Поддршка : Имам едно прашање за производот или по продажба поддршка?Ве молиме не двоумете се да го контактирате.Задоволство Гарантира или Пари Назад.Работи со Сите Превозникот од at&t, T-Mobile, Спринт, Verizon, НИ Мобилните. ✔ Рамка Боја е Јоргованот Пурпурна. ✔ Алатки се вклучени.Топлина пиштол и дополнителни алатки може да се потребни за инсталација.Сепак се повеќе видеа се достапни на You Tube.Ние препорачуваме има инсталиран од страна на професионален или некој со претходно искуство.Инструкции НЕ се вклучени.Нашите пријателски поддршка на корисниците тим е подготвен да ви помогне со било какви прашања може да имате.Овој дел е компатибилен само со Samsung Galaxy S9.

Основни карактеристики

Најдобри понуди