• Обновено
[Изгрејсонце Злато Рамка] за Samsung Галакси S9 AMOLED LCD Digitizer Екран на Допир Собранието Екранот Замена Дел 5.8 инчен од speedygadget

[Изгрејсонце Злато Рамка] за Samsung Галакси S9 AMOLED LCD Digitizer Екран на Допир Собранието Екранот Замена

Rating 
DEN 3839.76

Залиха
Во магацинот.

Важно - Инструкции НЕ се опфатени - процесот на замена на екранот е тешко.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Сепак се повеќе видеа се достапни на You Tube.Пакет содржи : 1 x, Samsung Galaxy S9 AMOLED LCD Замена со Изгрејсонце Злато Frame1 x Алатки Сет 1 x Јасно Екран Заштитник за Поддршка на Корисниците : Имам едно прашање за производот или по продажба поддршка?Ве молиме не двоумете се да го контактирате.Инструкции НЕ се вклучени.Ве молиме не се применуваат никакви лепило пред тестирањето.Ние препорачуваме со тоа инсталиран од страна на професионална. ✔ Сите делови се 100% Тестирани пред Брод Надвор.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Топлина пиштол и дополнителни алатки може да се потребни за инсталација. - Важно е да се тестира на екранот пред да го инсталирате. ✔ Рамка Боја е Изгрејсонце Злато. ✔ Висок Квалитет на LCD за Samsung Галакси S9 со Изгрејсонце Злато Рамка.Нашите пријателски поддршка на корисниците тим е подготвен да ви помогне со било какви прашања може да имате.Моќ извира покриени од еден ден.Ве молиме бидете советувани дополнителни алатки може да се бара за инсталација.Компатибилен со Samsung Galaxy S9 со Изгрејсонце Злато Рамка Сите превозникот.Задоволство Гарантира или Пари Назад.Ние сакаме да бидеме среќни со вашата нарачка.Работи со Сите Превозникот од at&t, T-Mobile, Спринт, Verizon, НИ Мобилните.Ќе НЕ одговара Samsung S9 Плус Бесплатен Премиум Алатка Поставите бесплатна алатка во собата е вклучен. ✔ Алатки се вклучени.Овој дел е компатибилен само со Samsung Galaxy S9.Задоволство Гарантира или Пари Назад Ние стоиме зад нашите производи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди