• Обновено
Магијата Спин Microfibre Четка,360 степени се Врти Четка со 2pcs Машина Перат Четка Глави Погоден за Сите Видови Кат

Магијата Спин Microfibre Четка,360 степени се Врти Четка со 2pcs Машина Перат Четка Глави Погоден за Сите Видови

Rating 
DEN 2306.40

Залиха
Во магацинот.

**Двоен диск четка кофа, лесно да се disinfect, погоден за секоја прилика;. **На четка главата ротира 360 степени,. **Мртви агли се лесни за чистење;. **На влажна и сува четка главата има силна електростатско адсорпција способност и силна деконтаминација способност;.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши во рок од 24 часа.Име на производ : Четка Производ материјал : пп пластични, од не ' рѓосувачки челик Предмет : дневна соба, кујна, бања, студија, спална соба, канцеларија Совети : 1. Ве молиме проверете на стоки во периодот по приемот на стоката.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време. 2. Избегнувајте четка спална соба, кујна, бања крст-користење, не се спречи бактериски раст. 3. Бидејќи на четка е сосема нов, ве молиме да се впие сите со вода пред да го користите, присилува на тоа надвор и го користат. 4. По користење на четка, ве молиме да се стави го на ладно и суво место. 5. На четка може да се чистат со вода.Не користите корозивни течности како што се средства за дезинфекција.

Основни карактеристики

Најдобри понуди