• Обновено
Четка, Дома Чистење Алатки Нерѓосувачки Челик Магија Спин Четка Нерѓосувачки Челик Домаќинство Абсорбента Четка

Четка, Дома Чистење Алатки Нерѓосувачки Челик Магија Спин Четка Нерѓосувачки Челик Домаќинство Абсорбента Четка

Rating 
DEN 1305.60

Залиха
Во магацинот.

Четка глави е лесно да се инсталира, еластична токи двете страни, лесно да се мијат.Длабоко чистење microfibers се отстрани и да се апсорбира тврдоглав кал и нечистотија.На микрофибер четка главата е почиста од памук, веднаш се исуши и нема ленти.Тоа исто така може да се користи како сува четка за да ги собереш на косата и прашина.Погоден за домашна канцеларија или кујна склад дрво подови, мермер подови, плочки површини, итн.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши во рок од 24 часа.Производот Категорија : Четка главата Материјал : влакна Спецификации : Лесно да се инсталира Влакна ленти се подеднакво и компактен Анти-корозија носат и издржливи Микро влакна четка главата 360 степени ротација Мерки на претпазливост : √ прирачник за грешка при мерење на производот е 1 см, што е нормално. √ Сите слики од производот се физички, нормални бои се појавуваат поради разликата помеѓу светлината и екранот √ време на Испорака е околу 15 работни дена. √ Ако не сте примиле лекот во рок од 30 дена, можете да ни оставите порака и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди