• Обновено
DenTek Детска Забава Flossers Диви Овошје | 75-Count Конец Зема | 2-Пакет

DenTek Детска Забава Flossers Диви Овошје | 75-Count Конец Зема | 2-Пакет

Rating 
DEN 306.96

Залиха
Во магацинот.

75-Број на пакет. 2-Пакети вкупно Den Tek ви помага да се поттикне чистење на забите со конец на рана возраст.Мали flosser глава одговара на детски усти само право.Лесен-за-зафат се справи со прилагодена за дете-големина раце.Диви овошен вкус деца љубов.Напредни флуорид слој.Вкус Име : Диви Овошје | Големина : 75 Count (Пакување од 2).

Основни карактеристики

Најдобри понуди