• Обновено
Мицубиши Материјали VCMT221 UE6020 Карбид VC Тип Позитивни Вртење Вметнете со Дупка, CVD Обложени, Rhombic 35°, 0.25 IC, 0.125 Дебела, 0.016 Агол Радиус, Стандард Прекинувач (Пакување од 10)

Мицубиши Материјали VCMT221 UE6020 Карбид VC Тип Позитивни Вртење Вметнете со Дупка, CVD Обложени, Rhombic 35°,

Rating 
DEN 4053.36

Залиха
Во магацинот.

Нестабилен Сечење.Стандард Прекинувач.За употреба со Челични.CVD обложени одделение UE6020 за вртење и roughing на челици.Мицубиши Материјали САД Corporation произведува резен алат, рок алат, електронски компоненти и материјали, и тешко материјали решенија за употреба во производни процеси низ повеќе индустрии.Компанијата, е сосема подружница на Мицубиши Материјали Корпорација, беше основана во 1984 година и има седиште во САД Фонтана Долина, CA.

Основни карактеристики

Најдобри понуди