• Обновено
Мицубиши Материјали VCMT222LP UE6110 Карбид VC Тип Позитивни Вртење Вметнете со Дупка, CVD Обложени, Rhombic 35°, 0.25 IC, 0.125 Дебела, 0.031 Агол Радиус, ЛП Прекинувач (Пакување од 10)

Мицубиши Материјали VCMT222LP UE6110 Карбид VC Тип Позитивни Вртење Вметнете со Дупка, CVD Обложени, Rhombic

Rating 
DEN 3927.60

Залиха
Во магацинот.

Општи Сечење.ЛП Прекинувач.За употреба со Челични.CVD обложени одделение UE6110 за челик вртење.Мицубиши Материјали САД Corporation произведува резен алат, рок алат, електронски компоненти и материјали, и тешко материјали решенија за употреба во производни процеси низ повеќе индустрии.Компанијата, е сосема подружница на Мицубиши Материјали Корпорација, беше основана во 1984 година и има седиште во САД Фонтана Долина, CA.

Основни карактеристики

Најдобри понуди