• Обновено
Мицубиши Материјали VCMT221LM MC7025 Карбид VC Тип Позитивни Вртење Вметнете со Дупка, Генерален Сечење, Обложени, Rhombic 35°, 0.25 IC, 0.125 Дебела, 0.016 Агол Радиус, LM Прекинувач (Паку

Мицубиши Материјали VCMT221LM MC7025 Карбид VC Тип Позитивни Вртење Вметнете со Дупка, Генерален Сечење, Обложени,

Rating 
DEN 4053.36

Залиха
Во магацинот.

Општи Сечење.LM Прекинувач.За користење со Нерѓосувачки Челик.Земја на потекло : сад.Мицубиши Материјали САД Corporation произведува резен алат, рок алат, електронски компоненти и материјали, и тешко материјали решенија за употреба во производни процеси низ повеќе индустрии.Компанијата, е сосема подружница на Мицубиши Материјали Корпорација, беше основана во 1984 година и има седиште во САД Фонтана Долина, CA.

Основни карактеристики

Најдобри понуди