• Обновено
Карбид Мелење Машина DGN2002C / DGN2002J IC908 DGN3003J /DGN3003C IC908 CNC Iscar Карбид Вметнете Slotting DGN 3003J IC908 Алатка DGN 3003 (Агол : DGN3003C IC908, Вметнете Ширина(mm) : 100PCS(10box))

Карбид Мелење Машина DGN2002C / DGN2002J IC908 DGN3003J /DGN3003C IC908 CNC Iscar Карбид Вметнете Slotting DGN

Rating 
DEN 4742.40

Залиха
Во магацинот.

Со висок свиткување отпор и отпорност на абење, тоа е специјално се користат за висока цврстина, висока-брзина на сечење апликации.Висока контрола сила, силна отпорност, очигледно брзината предност во голем средување и обработка.Одржување на тесни tolerances, сигурен перформанси.Практичен и различни обработка средини, дури и во многу валкани средини како што се леано железо имаат добри карактеристики.Додатоци имаат добар ригидност и долг работен век, со што се намалува на корисникот алатка цена.На мелење машина е погоден за страна мелничката, на крајот мелничката, завршна обработка, итн.Погоден за јаглероден челик, мека легиран челик, умре челик, алатка челик, од леано железо, титаниум, алуминиум, итн.Висока контрола сила, силна отпорност, очигледно брзината предност во голем средување и processing Maintain тесни tolerances, сигурен performance Practical и различни обработка средини, дури и во многу валкани средини како што се леано железо имаат добри characteristics The додатоци имаат добар ригидност и долг работен век, со што се намалува на корисникот алатка цена.

Основни карактеристики

Најдобри понуди