• Обновено
Thule Урбани Планирам Двојно Дожд Маска, Јасно

Thule Урбани Планирам Двојно Дожд Маска, Јасно

Rating 
DEN 1438.80

Залиха
Во магацинот.

Пакет должина : 9.6 cm.Пакет ширина : 26.3 cm.Пакет висина : 28.0 cm.Тип на производ : ШЕТАЧ.На Thule дожд поклопецот е обичај се вклопуваат за вашиот Thule урбани планирам двојно спортски шетач, одржување на вашата мала еден топол и заштитени од ветер и дожд.

Основни карактеристики

Најдобри понуди