• Обновено
UPPAbaby G-ЛИНК & G-LINK 2 Rain Shield

UPPAbaby G-ЛИНК & G-LINK 2 Rain Shield

Rating 
DEN 959.76

Залиха
Во магацинот.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Скроени да одговараат на G-LINK и Г-ЛИНК 2 колички.Grommets и прилагодливи затворање ремени се овозможи брзо, лесно приврзаност и отстранување.Roll up прозорци се обезбеди лесен пристап до вашите деца, додека страничните отвори обезбеди максимална вентилација.Двојно покриеност!Заштитете го вашиот малку се оние од ветер и дожд со нашиот обичај се Вклопуваат g-линк rain shield.Скроени да одговараат на g-link и г-линк 2 колички grommets и прилагодливи затворање ремени се овозможи брзо, лесно приврзаност и отстранување roll up прозорци се обезбеди лесен пристап до вашите деца, додека страничните отвори обезбеди максимална вентилација.

Основни карактеристики

Најдобри понуди