• Обновено
Fancyes Универзална Бебе Шетач Raincover Pushchair Pram Кабриолет Водоотпорен Дише Дожд Покрие Отворено Патување Времето Shield - Сина

Fancyes Универзална Бебе Шетач Raincover Pushchair Pram Кабриолет Водоотпорен Дише Дожд Покрие Отворено Патување

Rating 
DEN 383.76

Залиха
Во магацинот.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Дише мрежа на двете страни за слободни дишење, high-definition гледам преку прозорецот, U-форма патент и стап, количка за лесно складирање.Нашите raincover има добри временски услови отпор, така што тоа нема навремено, , избледи и после долго време се користи.Универзална шетач дожд корица вклопува повеќето од бебе шетач pushchair кабриолет и pram.Направени од gigh квалитет 300 D оксфорд ткаенина + ПВЦ материјал, UV заштита, duarble и водоотпорен.Совршена заштита за вашето бебе од дожд, ветер, снег, студено, прашина во лето или зима.Desction : Универзална шетач дожд корица вклопува повеќето од бебе шетач pushchair кабриолет и pram.Направени од gigh квалитет 300 D оксфорд ткаенина + ПВЦ материјал, UV заштита, duarble и водоотпорен.Дише мрежа на двете страни за слободни дишење, high-definition гледам преку прозорецот, U-форма патент и стап, количка за лесно складирање.Совршена заштита за вашето бебе од дожд, ветер, снег, студено, прашина во лето или зима.Нашите raincover има добри временски услови отпор, така што тоа нема да се брчка, , избледи и после долго време се користи.Спецификација : Материјал : Оксфорд Cloth Size : 100x58x50cm / 39.37x22.83x19.67inch Package Вклучува : 1 Парче Шетач Raincover Note : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди