• Обновено
LYSC Шетач Дожд Покрие Универзална, Бебе Патување Времето Штит, Транспарентен Шетач Маска, Windproof Водоотпорен Dustproof Маска, Заштита од Прашина Снег

LYSC Шетач Дожд Покрие Универзална, Бебе Патување Времето Штит, Транспарентен Шетач Маска, Windproof Водоотпорен

Rating 
DEN 410.88

Залиха
Во магацинот.

3 kg Applicable Модели : за Стандардна Универзална Strollers Packing Листа : 1* Шетач Дожд Cover Note : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.За Поддршка на корисниците : Ако имате било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Совршена Големина : Нашата шетач дожд поклопецот е универзална големина што одговара на повеќето стандардни големина колички совршено, големи и флексибилни.Високо ниво на транспарентност ви овозможува да видите вашето бебе и на светот околу него.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Основни карактеристики

Name:
 Stroller Rain Cover 
Material:
 EVA
Weight:
 about 0.3 kg
Applicable Models:
 for Standard Universal Strollers
Packing List:
1* Stroller Rain Cover :
Due to the lighting effects and shooting angles, there is color difference in the product, please understand. :
Due to manual measurement, there is a tolerance in the product size.   Specification:
Name:
 Stroller Rain Cover 
Material:
 EVA
Weight:
 about 0.3 kg
Applicable Models:
 for Standard Universal StrollersPacking List
1* Stroller Rain Cover :

Најдобри понуди