• Обновено
Antetek 多功能防灾收音机 太阳能手摇发电户外求生收音机 可手摇手机充电Multifunctional Катастрофа Превенција Радио Сончевата Страна на електрична Енергија Отворено Опстанок Радио може да

Antetek 多功能防灾收音机 太阳能手摇发电户外求生收音机 可手摇手机充电Multifunctional Катастрофа Превенција Радио Сончевата Страна на електрична

Rating 
DEN 2256.00

Залиха
Во магацинот.

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав. 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени производи за нега да ви донесе здрав живот. 包装精美,环保,保证运输安全可靠,Исклучителна пакување, заштита на животната средина, да се обезбеди безбеден и сигурен транспорт. 客服服务第一,任何问题可以联系我们,我们保证让你满意,услуги на Клиентите Прво, било какви прашања може да не контактирате, ние гарантираме за да се направи сте задоволни. 物流:我们用最安全,可靠,快速,通常15-30工作日可以签署,及少数会更长,请你谅解,Логистика : ние ги користиме повеќето безбеден, сигурен и брз, обично 15-30 работни дена може да биде потпишан, и неколку ќе биде подолго.Ве молиме да се разбере.Antetek 多功能防灾收音机 太阳能手摇发电户外求生收音机 可手摇手机充电Multifunctional катастрофа превенција радио сончевата страна на електрична енергија отворено опстанок радио може да биде обвинет од страна на мобилен телефон.

Основни карактеристики

Најдобри понуди