• Обновено
Dorman 38420 Заклучување на Вратата Напаѓач за да Одберете Модели

Dorman 38420 Заклучување на Вратата Напаѓач за да Одберете Модели

Rating 
DEN 424.56

Залиха
Во магацинот.

Директна замена - ова заклучување на вратата напаѓач е дизајниран да одговара на вклопуваат и функцијата на оригиналниот напаѓач на одредени возила.Ја враќа функционалност - сигурен замена за оригинална дел кој не успеа поради судир штета или замор.Трајни изградба - овој дел е изработен од квалитетни материјали за да се обезбеди сигурен перформанси и долг животен век.Сигурен квалитет, поддржан од страна на тим на производот експертите во сад и повеќе од еден век на автомобилската искуство.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Ова заклучување на вратата напаѓач е дизајниран да одговара на вклопуваат и функцијата на оригиналниот напаѓач на одредени возила, и е конструиран за издржливост и сигурен перформанси.

Основни карактеристики

Најдобри понуди