• Обновено
CYHO Здрава Расположливиот Мали Вино Guzzle Пиво Првенство, Додаток за Полнење Во Трговскиот Центар;Салон;Скара;Коктел Партија;Ресторан, 42x39(MM), Црвено Светло, 6 (Парчиња)

CYHO Здрава Расположливиот Мали Вино Guzzle Пиво Првенство, Додаток за Полнење Во Трговскиот Центар;Салон;Скара;Коктел

Rating 
DEN 101.04

Залиха
Во магацинот.

Производот е материјал е флексибилни и издржливи.Производот е во купот на устата е мазна, без burrs на неговиот раб.Таа ужива силна стабилност, поради неговата дното против пролизгување.Тоа е се мијат-слободен и лесен, заштеда на време и напор.Производот е сјајна површина, со висока цврстина.Применливи Прилики : Трговски Центар;Салон;Скара;Коктел Партија;Ресторан;Свадба;Добивање Заедно;Отворено;Ресторан;Дома Боја : Црвено Светло Материјали : Полистирен Облик : Круг Форма Вкупно Нето Тежина : 18.6(G) Висина/Дебелина : 42(MM) Дијаметар : 39(MM) Пакет се Вклучени : 6 (парчиња) за еднократна употреба вино, чаши Карактеристики : производот е материјал е флексибилни и издржливи.Производот е во купот на устата е мазна, без burrs на неговиот раб.Таа ужива силна стабилност, поради неговата дното против пролизгување.Тоа е се мијат-слободен и лесен, заштеда на време и напор.Производот е сјајна површина, со висока цврстина.Изгледот е прекрасен и убав.Еколошки здрава, без мирис На производот е отпорен на голема топлина, кој не е лесно да се деформира.Тоа го зазема малку простор поради своите мали димензии.Тоа е погодно да се идентификуваат содржината на таа чаша, затоа што чашата е транспарентен.

Основни карактеристики

Најдобри понуди