• Обновено
CHICTRY Новина Смешно Шише Првенство Покрие Цевчиња за Bachelorette Партија Девојки Ноќ Надвор Кога Елен Една Партија Бар КТВ Материјали Градите Шише Една Големина

CHICTRY Новина Смешно Шише Првенство Покрие Цевчиња за Bachelorette Партија Девојки Ноќ Надвор Кога Елен Една

Rating 
DEN 47.76

Залиха
Во магацинот.

Новина слама/шише партија резерви, мора да имаат партија декорација.Направени од храна одделение пластика, перат и трајни, не-токсични, се безбедни за употреба.Шишиња со лажни пенисот/градите форма капак и проѕирна кеса да се укине.Овие уникатни bachelorette материјали додадете некој интересен талент за партии.Погоден за една партија, свадба партија, булчински туш, ноќта на Вештерките и сите други празници.Сет Вклучуваат : 2 парчиња Шишиња, 5 Pcs Цевчиња Состојба : Сосема Нов Материјал : Пластични Боја : Multicolor(како слики show).

Основни карактеристики

Најдобри понуди