• Обновено
VVHOOY UTV Покрие Водоотпорен Сите Временски услови,Тешки Оксфорд Комунални Возила за Складирање Покрие Компатибилен со Поларис Ranger RZR Пионер Хонда, Јамаха Kawasaki Мазга ?

VVHOOY UTV Покрие Водоотпорен Сите Временски услови,Тешки Оксфорд Комунални Возила за Складирање Покрие Компатибилен

Rating 
DEN 647.76

Залиха
Во магацинот.

Црна Боја UTV Складирање Маска,Тешки 210 D Оксфорд Материјал.Сите Временски Заштита,Функционални : го Заштитува Вашиот UTV Од Дожд, Град, Прашина, Снег, Лапавица, и Сонцето,Птичји измет,дрво пса и нечистотија,нема да попуштат во ладно време.Мора да имаат за Вашиот 4 Вилер Quad рамо до Рамо UTV Поларис RZR Пионер Хонда, Јамаха Kawasaki Носорог Ranger Мазга и Повеќе UTV е.Тешки УВ третирани, заштита на UTV од сонцето штета.Водоотпорен,третира, заштита на UTV од дожд, вода штета.Удобно да се вклопи во сите UTV е. 114.17" x 59.06" x 74.80" (290*150*190cm).Објектот вклучуваат чување торба така можете да ги зачувувате вашите покрие кога вашиот UTV е во зачестена употреба.Доаѓа со еластична околу дното давање на сит и безбедна се вклопуваат за вас UTV.Чувајте ги вашите UTV во добра состојба и се во потрага како нови.Боја : Црна.Складирање торба вклучени.Тешки.УВ отпорни.Еластична дното за безбедна одговара.Времето заштитна ткаенина - Сите временски ткаенина.Ако вашиот UTV е изложен на тешки елементи, живот на отворено или едноставно сакате најдобрите, ова е вашата маска.Ова ги опфаќа работа за вас и внатре и надвор.Едноставно ќе не најде подобро покривање на пазарот.Чувајте ги вашите UTV во добра состојба и се во потрага како нови.Одличен за долгорочно складирање.Овие може да стане прекрасен подарок за пријателите, семејството и колегите.На VVHOOY UTV Корица Вклопува повеќето UTV, вклучувајќи го прави популарен како Поларис, Јамаха и Kawasaki UTVs.Едноставно се отстрани од вклучена складирање торба и да ја ставите над вашиот UTV.Стегне еластичен на дното и ти си добар.Прави многу ефективни и нерви слободно заштита.Боја : Black Storage торба included Heavy должност.УВ отпорни.Еластична дното за безбедна одговара.Времето заштитна ткаенина - Сите временски ткаенина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди