• Обновено
Изгрејсонце 4 Групи Проширување Со Коцки Шминка Воз Случај Рамо, Рака Копче За Заклучување, Црна Krystal

Изгрејсонце 4 Групи Проширување Со Коцки Шминка Воз Случај Рамо, Рака Копче За Заклучување, Црна Krystal

Rating 
DEN 1559.52

Залиха
Во магацинот.

Висок квалитет на алуминиум заврши и изградбата за дополнителна издржливост.Две продолжи коцки од двете страни.Голем центар за складирање оддел.Еден обезбеди лесно блиску latch со клучеви.Супериорен рамо, рака.Целокупниот случај димензии : 12" x 8" x 10.25".Колку што љубовта на Изгрејсонце Црна Krystal Случај.Дозволете ни да се избројат на начини!Не само што оваа професионална шминка воз случај изгледа елегантен и стилски, но внатре е фантастична за останување на точка и организирани.Оваа шминка воз случај е задолжително за коса или шминка уметник во движење.Тоа е исклучително издржлив, има тешки рачка, монтажни рамо, рака, повеќе коцки, па дури и центар за замрзнување.Она што е фантастична е дека целите се супер лесно да се чисти, така што ќе може да се задржи сè санитарни.Висок квалитет на алуминиум заврши и изградбата за дополнителна издржливост.Две продолжи коцки од двете страни.Голем центар за складирање оддел.Тешки давачки рачка за дополнителна удобност и потпора.Лесно да се чисти ентериерот.Две обезбеди лесно блиску latch со копче.Супериорен рамо, рака.Продолжи коцки димензија : 6.75" x 5.25" x 1.5".Голем центар за замрзнување димензија : 10.75" x 7.25" x 3.5".Целокупниот случај димензија : 12" x 8" x 10.25".

Основни карактеристики

Најдобри понуди