• Обновено
Вер Убавина 2-Групи со можност да биде продолжен Коцки Шминка Воз Случај - VK006, Розово Злато, Дијаманти

Вер Убавина 2-Групи со можност да биде продолжен Коцки Шминка Воз Случај - VK006, Розово Злато, Дијаманти

Rating 
DEN 1127.52

Залиха
Во магацинот.

Висок квалитет на алуминиум заврши и изградбата за дополнителна издржливост.Убави се зголеми злато дијамант заврши со сребро алуминиум кроење.Две повлече фиока Тешки справи со врвот.Се обезбеди лесно блиску latch со копче за заклучување.Целокупниот случај димензија : 9.75" x 7" x 8".Со софистициран изглед на ова патување случај, вие ќе се чувствувате како rockstar.Составен од 2 проширување коцки и заклучување на системот за заштита на вашите лични предмети.Висок квалитет на алуминиум заврши и изградбата за дополнителна издржливост.Убави се зголеми злато дијамант заврши со сребро алуминиум кроење.Две повлече фиока Тешки справи со врвот.Лесно да се чисти ентериерот.Се обезбеди лесно блиску latch со копче за заклучување.Фах димензии : 8.75" x 6" x 1.25"/ea.Простор под коцки кога е затворен : 9.25" x 6.5" x 3.75".Целокупниот случај димензија : 9.75" x 7" x 8".

Основни карактеристики

Најдобри понуди