• Обновено
SciencePurchase 2-во-1 Возен MUA Козметика шминкерот Воз Случај со Црна Алуминиумско куќиште

SciencePurchase 2-во-1 Возен MUA Козметика шминкерот Воз Случај со Црна Алуминиумско куќиште

Rating 
DEN 3839.76

Залиха
Во магацинот.

Овие случаи се вклопуваат заедно за да се создаде еден случај ролни лесно.Случајот карактеристики 4 брави и вклучува 2 клучеви.Целокупната димензии : 9. 5"(L) x 14"(W) x 24.Печати на враќање превозот етикета.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Отстранлив Лента со Dividers во Долниот простор за Складирање : 8.Случајот е солидна црна фрлија алуминиум рамка, со пластична рачка и тркала, заедно со внатрешна црна чувствував дека безбедно да се држи вашиот резерви.Дното случај димензии : 9.Мека наредени внатрешни работи кој ги штити зачувани ставки.Карактеристики голема база на преградата и монтажни врвот случај за замрзнување.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Висок квалитет на алуминиум рамка и засилен агли за дополнителна издржливост.Отстранлив врвот фах има прилагодливи dividers за мали организација и поголеми помалиот е за вашиот поголеми предмети. 5"(L) x 14"(W) x 12. 5"(L) x 14"(W) x 35"(H). 2-во-1 возен lockable шминка воз случај (2 копчиња вклучени).Печати на враќање превозот етикета.

Основни карактеристики

Најдобри понуди