• Обновено
Шминка Уметници Мултифункционален Козметика Количка Воз Случај Пвц Кожа Школка со Висок Капацитет 2-слој Фиока Монтажни Тркала Убавина Нокти/Мажите И Жените Патув

Шминка Уметници Мултифункционален Козметика Количка Воз Случај Пвц Кожа Школка со Висок Капацитет 2-слој Фиока

Rating 
DEN 2236.80

Залиха
Во магацинот.

[Издржлив материјал] високо квалитетни ПВЦ кожа школка, оган/водоотпорен се справи со позлата, мека гума внатре, алуминиум легура ивица заклучување дизајн, силна и погоден за носене.Копче за заклучување за чување на сите предмети во совршен начин.Мерки на претпазливост : - ве Молам, заклучување на багаж, пред повлекување на куфер. - Тоа исто така може да се користи за транспорт на тешки товари поради стабилна тркала. - На телескопски се справи обезбедува оптимално ракување при влечење.5 cm Weight : 5 KGPackage содржина : 1 *Багаж boxadvantage : - Стабилна алуминиумска рамка.опис : Име на Производ : Шминка количка case Color : brown Material : ПВЦ кожа, metal Size : 35*23*56.

Основни карактеристики

Најдобри понуди