• Обновено
Алуминиумска Рамка Професионални Воз Случај Организаторот за Четки и Шминка Додатоци со Димензии од 15 x 7.5 x 9 од Вер Убавина. Купи Дизајнер Шминка Торба во Сребрена ?

Алуминиумска Рамка Професионални Воз Случај Организаторот за Четки и Шминка Додатоци со Димензии од 15 x 7.5

Rating 
DEN 240.00

Залиха
Во магацинот.

Висок квалитет на алуминиум заврши и градба со армирано челик агли за дополнителна издржливост.Убава нова црна мат финиш со црни алуминиумски кроење.Шест проширување лесно-слајд хармоника коцки со пространа внатрешност.Пространа пониски за замрзнување.Топлина отпорни на надворешните материјал го задржува случај кул и ја заштитува вашата козметика.Тешки се справи со врвот.Лесно да се чисти ентериерот.Две обезбеди лесно блиску брави со клучните се заклучува.Производство на Високо Квалитетни Алуминиумски Козметички Воз Случаи, Професионална Шминка Уметник Возен Случаи, Кутии за Накит, Шминка Четки кои се двете атрактивни и функционална.Развој на нови производи линија за да ги задоволи своите вредни база на клиенти и тековната побарувачка на пазарот.Дизајниран во U. S. A. Изгледа толку убаво кога ќе accessorize со Вер убавина случај.За издржливост, рабовите на овие воз шминка предмети се потврдени со челик.Толку фенси!Во внатрешноста на оваа голема шминка случај е сè, од хармоника коцки да четка на сопствениците.Бидете сигурни да го користите заклучувањето и клучна функција за да ја задржи вашите лични предмети безбедно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди