• Обновено
Алуминиум Шминка Мини Шминка Воз Случај Накит Кутија Козметички Организатор со Огледало 9x6x6 Сребро.

Алуминиум Шминка Мини Шминка Воз Случај Накит Кутија Козметички Организатор со Огледало 9x6x6 Сребро.

Rating 
DEN 1224.00

Залиха
Во магацинот.

Вграден-во огледало може да биде ширевте да исправена позиција за лесно, on-the-go шминка апликации.Хармоника стил пати од прегради за лесен пристап до производи и алатки.Голема за да ги зачувате вашите ноктите полирање, фондации, сенката за очи синглови, и други убавина додатоци.Боја : Сребро Алуминиум рамка со засилен челик агли за дополнителна издржливост.Димензии : (9.06 x 5.91 x 5.91)" Пакетот Вклучува : 1 x Lockable се Справи со Козметички Шминка Случај.Вовед : На СМ-2176 Алуминиум Шминка Воз Случај Накит Кутија Козметички Организатор со Огледало карактеристики хармоника стил пати од прегради за лесен пристап до оние на вашите производи и услуги и алатки.На преграда на дното на случајот е совршен за чување на големи предмети.Таа, исто така има вграден-во огледало, која може да се ширевте да исправена позиција за лесно, on-the-go шминка апликации.Алуминиумска рамка со засилен челик аглите обезбедува дополнителна издржливост.Тешка должност рачка на врвот нуди удобност и преносливост.Не двоумете се да се купи сега!Карактеристики : 1. Хармоника стил пати од прегради за лесен пристап до производи и tools2. Дното на комората е совршен за чување на големи items3. Вграден-во огледало може да биде ширевте да исправена позиција за лесно, on-the-go шминка applications4. Алуминиумска рамка со засилен челик агли за екстра durability5. Широк отворањето на случај за лесен пристап до contents6. Тешка должност рачка на врвот нуди удобност и portability Specifications : 1. Материјал : Алуминиум Рамка & Засилен Челик Агол & ABS Surface2. Боја : Silver3. Целокупната Шминка Количка Димензии : (9.06 x 5.91 x 5.91)" / (23 x 15 x 15)cm (L x W x H)4. Тежина : 42.33 мл / 1200g5. Свитлива : Yes6. со Огледало : Да Пакетот Вклучува : 1 x Lockable се Справи со Козметички Шминка Случај.

Основни карактеристики

Најдобри понуди