• Обновено
Unicey Шминка Торба, Денот на Вљубените Срцето Облаци Козметички Торба Преносни Tote Патнички Воз Случај Организаторот Accessorie Случај Алатки Случај за Убавина, Жените

Unicey Шминка Торба, Денот на Вљубените Срцето Облаци Козметички Торба Преносни Tote Патнички Воз Случај Организаторот

Rating 
DEN 287.76

Залиха
Во магацинот.

Така, тоа е совршен за бања, хотел, фитнес, јога студио, дом, камион, авион, кампување или патување употреба.Идеални за патување,одмор,службено патување,кампување и отворено активност со Висок квалитет отпечатоци, совршен подарок за девојки, ќерки, мајка,пријатели.Карактеристики : Лесен за носење, преносни и лесен, Тој ќе биде многу корисна додека патуваат и да се заштити вашите козметички добро.5 cm Материјал : оксфорд ткаенина Дизајн : Една од главните торба, умерена капацитет за вас да се одржи вашата дневна големи козметика.Идеален Организатор : Нашата шминка торба има една главна торба, умерена капацитет за вас да се одржи вашата дневна големи козметика.Лесно Капацитет : Патување Toiletry Торба има големина 6.Со посебна џебови внатре, ќе може да се класифицираат предмети лесно.Добро Направени и Издржливи : Овој мал шминка козметички торба е направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина, и со трајни и квалитет на патент, која ја дава оваа торба многу повеќе за заштита од вашиот просек преносни кеси.

Основни карактеристики

Најдобри понуди