• Обновено
Unicey Шминка Торба, Акварел Велигден Јајце Цвеќиња Шема Козметички Торба Преносни Tote Патнички Воз Случај Организаторот Accessorie Случај Алатки Случај за Убавина, Жените

Unicey Шминка Торба, Акварел Велигден Јајце Цвеќиња Шема Козметички Торба Преносни Tote Патнички Воз Случај

Rating 
DEN 287.76

Залиха
Во магацинот.

5 см, со патент се затворени, тоа има многу складирање области за да се одржи повеќето вашата нормална големина потреби и чувајте ги на сигурно.Идеални за патување,одмор,службено патување,кампување и отворено активност со Висок квалитет отпечатоци, совршен подарок за девојки, ќерки, мајка,пријатели.5 cm Материјал : оксфорд ткаенина Дизајн : Една од главните торба, умерена капацитет за вас да се одржи вашата дневна големи козметика.Идеален Организатор : Нашата шминка торба има една главна торба, умерена капацитет за вас да се одржи вашата дневна големи козметика.Карактеристики : Лесен за носење, преносни и лесен, Тој ќе биде многу корисна додека патуваат и да се заштити вашите козметички добро.Производ Апликација : Оваа симпатична и забава мала торбичка може да се користи како шминка организатор,патување случај, молив случај,козметички торба за чанта。И тоа е исто така одличен избор за денот на вљубените подароци, ден на мајката подароци , роденденски подароци, партија или украси.Димензија : 6.Лесно Капацитет : Патување Toiletry Торба има големина 6.Идеален за Дома или Патување : торба ви овозможува да најдете работи што треба брзо и лесно да пристапите.И кога ќе патувате, можете лесно може да се свитка торба и го стави во вашиот куфер.

Основни карактеристики

Најдобри понуди