• Обновено
Unicey Шминка Торба, Спорт Печати Кошарка Текстура Козметички Торба Преносни Tote Патнички Воз Случај Организаторот Accessorie Случај Алатки Случај за Убавина, Жените

Unicey Шминка Торба, Спорт Печати Кошарка Текстура Козметички Торба Преносни Tote Патнички Воз Случај Организаторот

Rating 
DEN 287.76

Залиха
Во магацинот.

Идеален за Дома или Патување : торба ви овозможува да најдете работи што треба брзо и лесно да пристапите.5 cm Материјал : оксфорд ткаенина Дизајн : Една од главните торба, умерена капацитет за вас да се одржи вашата дневна големи козметика.Производ Апликација : Оваа симпатична и забава мала торбичка може да се користи како шминка организатор,патување случај, молив случај,козметички торба за чанта。И тоа е исто така одличен избор за денот на вљубените подароци, ден на мајката подароци , роденденски подароци, партија или украси.Карактеристики : Лесен за носење, преносни и лесен, Тој ќе биде многу корисна додека патуваат и да се заштити вашите козметички добро.5 см, со патент се затворени, тоа има многу складирање области за да се одржи повеќето вашата нормална големина потреби и чувајте ги на сигурно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди