• Обновено
Патување Шминка Воз Случај со Прилагодливи Dividers Куфер Црна и Шминка Четки Комплет се Состои од 15 Компјутери Професионални Козметички Алатки се Зголеми Злато

Патување Шминка Воз Случај со Прилагодливи Dividers Куфер Црна и Шминка Четки Комплет се Состои од 15 Компјутери

Rating 
DEN 911.76

Залиха
Во магацинот.

Доволно простор за складирање : овој козметички торба има доволно простор за чување на вашата козметика, козметички четки и други козметички додатоци.Четки се со висока густина, помек, влакна не пролевање.Прилагодливи внатрешна преграда : :Посебен дизајн, прилагодлив прегради и четка носители може да се прилагоди на divider како сакате,разумни нокаутирам одржување на вашиот алатки уредни и уреден.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КОМБИНАЦИЈА MAKUP КОЛЕКЦИИ : Вклучувајќи ги и сенката за очи четка, спојувајќи четка, concealer четка, четка за руменило и 1 силикони четка.Лесен за носење, лесно за чување лесно да се чисти, без мирис.Добар квалитет, прифатлива.Одличен материјал : целата кутија е изработен од полиестер ткаенини, кој е јак, силен и носат-отпорни.ЧЕТКА РАЧКА : Цврсто дрво се справи со е полесно да се одржи и да го користите, ние се комбинираат со Добар квалитет дрво, напредни алуминиум лист и премиум синтетички влакна совршено.А&е посветена да ви понуди 100% гаранција за квалитет.Нашиот 24-часовен пријателски услуги на клиентите сакаат да им помогне на вас со било незадоволство. 30-ден Парите Назад и Една Година Замена Гаранција значи купувањето е заштитена страна .Шминка торба : Двоен патент прекинувач, мазно лизгање.Случајот има силен рачка и отвор, кој може да се носи со рака или рамо, па тоа е многу лесно да се земаат заедно.Шминка четки : Еколошки цврсто дрво се справи со, од истата производна линија како многу меѓународни познати брендови.Тоа е вреди да се има.

Основни карактеристики

Најдобри понуди