• Обновено
Виолетова Сирена Скали Мермер Шминка Воз Случај, Мини Шминка Торбичка

Виолетова Сирена Скали Мермер Шминка Воз Случај, Мини Шминка Торбичка

Rating 
DEN 767.76

Залиха
Во магацинот.

СТП Кожа + Twill ткаенина.Шминка Воз Случај на долговечност и нема мирис, поседување функции : лесно за чистење, водоотпорен, се тресат доказ, анти-носат и истиснување превенција.Големина : 9 x 6.2 x 6.2 инчен (голема шминка случај), 6.5 x x 2.5 4.0 инчен (мала торба).Што девојчето не љубовта сирени?Најдобар Божиќ подарок сет.Пакет Содржи : 1x козметички случај, 1x шминка торба.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во секое време.Ние ќе ви искуство на услуги на клиентите кои никогаш не се очекува пред.Виолетова Сирена Скали Мермер Шминка Воз Случај, Мини Шминка Торбичка.

Основни карактеристики

Најдобри понуди