• Обновено
Возен Шминка Уметник Воз Случај Lockable Количка Козметички Организатор 6-во-1 Виткање Фах Безбедност за Заклучување на Погоден за Берберот Работа Женски Патување 37x24x51

Возен Шминка Уметник Воз Случај Lockable Количка Козметички Организатор 6-во-1 Виткање Фах Безбедност за Заклучување

Rating 
DEN 9638.40

Залиха
Во магацинот.

[Трајни козметика екранот кабинет] Козметички складирање кутија е направен од високо квалитетни ПВЦ, алуминиумски легури, издржливи. [Вграден во структурата] 6 свитлива коцки за кратки патувања или кратки патувања за чување на козметика, коса додатоци или лак.Совршен Ден на Мајката подарок идеја. [Голем капацитет шминка количка случај] женски козметички случај има голем капацитет, која може да ви помогне да се направи козметика во ред и го носат лесно. [4-тркала багаж дизајн] 360° ротирачки универзална тркала дизајн, носат-отпорни, со сигурност копче за заклучување, безбедно и издржливи. [Мулти-Функција] Овој случај е идеален за секојдневна работа од страна на фризери, шминка уметници или ноктите салони.Тоа е совршен избор за чување на различни козметички производи.Многу погодна за Божиќ подароци за шминка љубовници.опис : Име на Производ : Шминка количка case Material : алуминиум легура, PVCStyle : fashion Lifting делови : телескопски handle Opening метод : копче lock Function : водоотпорен, носат resistant Color : purple Size : 37*24*51cm (должина x ширина x височина)Тежина : 5kg Packing : 1 * Шминка количка case There може да биде разликата на 1-2 cm во однос на одредени мерки.Answer : ___________________________ Note : Шминка додатоци во фотографии не се вклучени во пакет.

Основни карактеристики

Најдобри понуди