• Обновено
Kinglioncase Берберот Случај Коса Комплет Алатка Кутија Организатор Сите Црна, Убавина Кутија со Преносни се Справи и Безбедна Numlock, Алуминиум Рамка и Засилен Филе 21 x 13 x 4

Kinglioncase Берберот Случај Коса Комплет Алатка Кутија Организатор Сите Црна, Убавина Кутија со Преносни се

Rating 
DEN 2159.76

Залиха
Во магацинот.

Покрај тоа, постојат голем број на места за ставање фризура алатки во средината на дното на кутијата и на врвот на кутија, која може да се залепи и да се чуваат.Colar : Сите black5.Тоа е голем дар за берберот пријатели, стилисти и pet shop старателите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди