• Обновено
Изгрејсонце Priuli 2-Во-1 Мека еднострани Возен Шминка Случај Професионални Помине Патување Тркала Организатор, Црното Платно, 13 Фунти

Изгрејсонце Priuli 2-Во-1 Мека еднострани Возен Шминка Случај Професионални Помине Патување Тркала Организатор,

Rating 
DEN 4673.28

Залиха
Во магацинот.

Мултифункционален, мека еднострани шминка случај направени со тешки 1680d црна најлон заврши. 2-во-1 професионални количка шминка случај.Крајната козметички организатор, исполнет со бескрајни можности.Висок квалитет најлон заврши мека еднострани шминка случај за патување професионалци.Здрав, пространа и умно дизајниран за оптимално складирање и организација со вашата коса и шминка tools.Целокупниот случај димензија (Dxšxv) : 19.5" x 13" x 20".Изгрејсонце случаи се сигурен придружници за Професионална Шминка Уметници.Направен од страна на квалификувани занаетчии со највисок квалитет на материјали за издржливост и долготрајна вредност.Со различни стилови и бои, да избираат од, прилагодите твое денес.

Основни карактеристики

Најдобри понуди