• Обновено
Вер Студио за Убавина возен суета шминка случај во розово злато средување/црна dot моделот со led светла, четка носители, пепелниците и keylocks од вер убавина, Црна Точка

Вер Студио за Убавина возен суета шминка случај во розово злато средување/црна dot моделот со led светла, четка

Rating 
DEN 4034.40

Залиха
Во магацинот.

Убаво стокмено : торба доаѓа со висок квалитет на алуминиум заврши и градба со армирано челик агли за дополнителна издржливост.Големина и Боја : вкупниот обем на шминка торба е 18.Ќе биде супер изненадени кога имате овој Студио шминка случај во Розово злато/Црна точка стил.Тоа е толку шик и издржливи.Не само што е на надворешноста импресивен, чекате додека да се отвори до тоа.Совршен за патување и со тоа да вашата суета соба.Совршен за : шминка Уметници, шминка професионалци, моделот на професионална, стручна dressers, професионално Студио шминка.Надворешноста на случај вклучува дополнителни штекер за удар фен и USB приклучок за мобилен уред, бесплатно.Долго трајни прибор : - 2 флексибилно прошири кутии со независни простор, 2 четка за садови за чување на четки, 6 LED прилог светилки, 1 telescoping се справи и високо обезбедени брава и клуч систем.

Основни карактеристики

Најдобри понуди