• Обновено
Ерик Xian Ѕид Уметност Оркестарот Слика на Ѕид Ѕид Фото Рамка за Собирање Мулти Слика Рамки Сет од 12 Фото Рамки Ѕид Поставување DIY Модерна Спални Дом Ѕид Рамка (Боја : Ц

Ерик Xian Ѕид Уметност Оркестарот Слика на Ѕид Ѕид Фото Рамка за Собирање Мулти Слика Рамки Сет од 12 Фото Рамки

Rating 
DEN 13878.00

Залиха
Во магацинот.

5 cm), 10inches (2 парчиња,20.3 cm), 10inches круг (2 парчиња,25.● Име : Фото Ѕид● Инсталациони метод : Инсталира без нокти.Добредојдовте да ги споделите со вашите пријатели.● Боја класификација : Црна ,●трае до Ѕидот област : 207*88 cm.Прилично Ѕид Оркестарот:рачно изработени, со акцент на квалитетот и детали.Она што ги поставува ова парче разлика е грижа преземат за да се обезбеди висок квалитет на изработка.безбедно, водоотпорен, dustproof и згаснат отпорни.4 cm), 6inches (2 парчиња,14.Растојание од земја : 120 cm.4 cm), 16inches (2 парчиња,30 х 40 см), 6inches x 12inches (3pcs,15.● Комбинација : комплетен сет на композитни слики● Пакување : Вклучува 12 рамки.Овој модерен и безвременски производ нуди уникатен карактер, кои ќе бидат во функција на секој дом.Погодни за Повеќе Сценарија : дизајнот е погоден за повеќето сценарија, ходникот, дневната соба, спална соба, јадење, кујна, бебе соба соба, детски соби, farmhouse итн.Убава дом или канцеларија ѕид налепници може да се направи вашата соба да изгледа нови и да се создаде една волшебна атмосфера.Направени од полимерни материјали, еколошки и здрави.Транспарентен plexiglass, еколошки, без мирис, силна и кршливи, високо ниво на транспарентност.Пакетот вклучува : 12 фото frames If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро.Во елегантни и елегантен дизајн го прави ова парче совршен прилог на сите внатрешни или надворешни амбиент.Ве молиме Чисти Прашината на Ѕидот пред инсталирањето, во спротивно тоа е лесно да падне.Уникатен дизајн со Летање пеперутка и убави цвеќиња Направи метал ѕид уметност повеќе живописни и lifelike.Погоден за дневната соба, спалната соба на децата, градинка, канцеларија, студија или хотел.Ви благодариме за доаѓање и да ви посакам среќен шопинг!Ова парче е совршен подарок за секоја прилика, и тоа ќе биде голем плус на секој дом.

Основни карактеристики

Најдобри понуди