• Обновено
2 парчиња/Set 5 во 1 Лизгачки Мерач Т-Облик на Триаголник Владетел Quilting Шиење Мерење Алатки

2 парчиња/Set 5 во 1 Лизгачки Мерач Т-Облик на Триаголник Владетел Quilting Шиење Мерење Алатки

Rating 
DEN 252.24

Залиха
Во магацинот.

Т-форма Мерач Круг Компас 5-во-1 Лизгачки Мерач + No-Кавга Триаголници Колосек.Корисна и практична настава : мерач има двојно двострано мерење на функција, со кои може да се измери, бод, шие, марка на вашиот ткаенина или други објекти; идеална алатка за DIY, repatching, бележник, картичка на одлуки, хартија, уметнички дела и така натаму. 2 Парчиња Корисна Лизгачки Мерач за Шиење Мерење Алатки Пластични Т Колосек, Мерач за Шиење Quilting Владетел.Главни функции : лизгачки guage е прилагодлив, може да се користи како т-guage, guage, цвест надоместок, buttonhole spacer и круг компас; погоден за шиење, мавтајќи, мерење, stitchworks и повеќе. 2 Парчиња во 2 големини : 2 парчиња на прилагодливи лизгачки guages во 2 различни големини, една голема е 30.5 x 8cm/12x3.15inches, малиот е 17.5 x 6.5 см/6.89x2.56inches, Прилагодлив од 0 до 5-инчен во 1/8-инчен постепено; можете да го користите секој од нив во зависност од вашите потреби.Спецификација : име на Производ : 5-во-1 крпеница ruler Color : како shown Size : 30*7.5 cm 17.5*6.5 cm Weight : 70g Quantity : 2 pieces Package листата : 2 парчиња/set*владетел.

Основни карактеристики

Product name:
5-in-1 patchwork ruler
Color:
as shown
Size:
30*7.5cm 17.5*6.5cm
Weight:
70g
Quantity:
2 pieces
Package list:
2pcs/set*ruler :

Најдобри понуди