• Обновено
Шиење Владетел Алатка во Собата, 3PCs француски Крива Шема на Оценување Владетел Крива Облик Владетел Шиење Владетел Поставите Мултифункционален Облека Оценување В

Шиење Владетел Алатка во Собата, 3PCs француски Крива Шема на Оценување Владетел Крива Облик Владетел Шиење

Rating 
DEN 342.96

Залиха
Во магацинот.

Мулти-Цел да се Прилагоди на Алатки-Мулти-функција се прилагоди алатка е лесен и практичен и тоа е се вклопуваат за облека, дизајн, како што се цртање, сечење и наметнување, итн.Јасна линија детали помага како за шиење владетел како одлична алатка за прирачник за сечење и плоча производство.Француски Шиење Крива Владетел Set-Дизајнирани со јасно пластика за да можете да видите на скалата повеќе од јасно, висока точност, е идеална алатка за прирачник за сечење плоча на одлуки.Широко се користи, погоден за цртање, сечење, плоча и други DIY облека дизајн. 3pcs Шиење Владетел Алатка Set-линијата во облик на владетелот е погодна за облека, дизајн, како што се цртање, сечење, и наметнување.Ова е еден од најчесто се користи професионална облека крива нозе.Вграден-во линии и издржливи цврстина супер добро, транспарентни владетел, скала јасно.Транспарентен Пластични Материјали-Постојат скали на владетелот, и броевите се означени на скала, што е јасно со висока точност, добра флексибилност.Тоа е лесно за нас да се подготви слики на хартија.Премиум Квалитет- Изработени од висококвалитетна пластика и е издржлив, овој владетел е лесен за употреба во практичниот живот.Подобрена за повеќе издржливост, како специјално алатка е изградена на строга контрола на квалитетот стандарди.Спецификација : Предмет Тип : Крива Облик Ruler Specification : Шиење облека ruler Package Листата : 3 x Шиење Владетел.

Основни карактеристики

Item Type:
Curve Shaped Ruler
Specification:
Sewing garment ruler
Package List:
3 x Sewing Ruler :

Најдобри понуди