• Обновено
CHNOOI Кристално Стакло Ананас Figurine Рака Занает Злато Paperweight Украс Подарок Декорација (Големина на : Medium - 7.5x13CM/3x5.1)

CHNOOI Кристално Стакло Ананас Figurine Рака Занает Злато Paperweight Украс Подарок Декорација (Големина на

Rating 
DEN 2776.56

Залиха
Во магацинот.

Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.8"Мали - 6x12 CM/2.Јас ПОЧИТУВАНИ ПОДАРОК : ќе биде прекрасен подарок за мајка, сопруга, девојка, ќерка, најдобар пријател, сестра, наставник или себе си на Божиќ, Роденден, Годишнина, Свадба, Мајката Ден, Денот на Вљубените, Наставниците Ден или само ја прати како подарок изненадување за тоа посебно еден во вашиот живот.7"Медиум - 7.ДИЗАЈН ФИЛОЗОФИЈА Ананас означува голема достоинство и faultless.ГОЛЕМА ЦЕНТРАЛЕН : Тоа ќе биде голем централен украси на свадба, забава, прослава, канцеларија и слично.РАКА ЗАНАЕТ : Сите предмети се рачно изработени на дизајнирање и сечење.Совршена уметност украси за вашиот дом или канцеларија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди