• Обновено
К&К Ентериери 53708A-ТА 36 Инчи Црвено Сјајна Украс Конус Дрво

К&К Ентериери 53708A-ТА 36 Инчи Црвено Сјајна Украс Конус Дрво

Rating 
DEN 2819.28

Залиха
Во магацинот.

Украсете го вашиот дом со стил оваа сезона!.Димензии : 36"H x 12"Кол.Од современите да се антички, класични да еклектична, ќе се најде на правото предмети да се зголеми вашиот дом оркестарот.Украсете го вашиот дом со прекрасни украси кои се одразува на вашиот вкус и дизајн детали.

Основни карактеристики

Најдобри понуди