• Обновено
Waterford Празник Heirlooms Ограничено Издание На Црвениот Празник Селтик Крстот Божиќ Украс, Потпишан & Нумерирани

Waterford Празник Heirlooms Ограничено Издание На Црвениот Празник Селтик Крстот Божиќ Украс, Потпишан & Нумерирани

Rating 
DEN 2854.80

Залиха
Во магацинот.

Од Waterford Празник Heirlooms колекција, на Празникот Селтик Крстот е украс сигурни дека за да се донесе некоја искра и радост за вашиот одмор на дрво.На украс е од посебен ограничено издание колекција, и секое парче е потпишан и нумерирани.Оваа прекрасна црвена разнесени стакло украс карактеристики рака-насликани детали, и е потенцирана со пенливи златен сјај боја.На украс мерки околу 5-инчи долго.Виси од моделиран Waterford лента.

Основни карактеристики

Најдобри понуди