• Обновено
Урбаните Трендови 67124 Украс, 2 Дел

Урбаните Трендови 67124 Украс, 2 Дел

Rating 
DEN 2754.00

Залиха
Во магацинот.

Поништуваат.Увезени.Предмет Тип : украс.Објектот материјал : метал.Објектот крај : антички насликани заврши.Објектот боја : сребро.Објектот Мерења : 17.00"х5.50"x32.50"H; 12.25"х5.00"x22.00"H. Реден број : 67124 е навистина маестрално уметничко дело!погодна за двете естетски и функционални цели и голем плус за подобрување на пошироката околина на било кој дел од вашиот дом или бизнис!совршен подарок за секоја пригода!ги импресионира вашите пријатели и семејство со парична казна изработка и сложена детали што дури и најпознатите scrutineers критичари може да не успее да ја дефинирате!Иако секој сет украс е меѓународно познат по своите супериорен квалитет, остатокот увери дека овој објект ќе имаат своја посебна личност со својата казна антички насликани заврши во неговата извонредна сенка на сребро.

Основни карактеристики

Најдобри понуди