• Обновено
Gardco VI-B8339 Byko-Visc Дигитални Viscometer, Премија Висока Вискозност Опсег

Gardco VI-B8339 Byko-Visc Дигитални Viscometer, Премија Висока Вискозност Опсег

Rating 
DEN 1082.40

Залиха
Во магацинот.

Брз исклучите додатокот за вретено прилог – исто така ги штити вратилото на моторот механизам.Авто дијагностика.Мулти-јазик на екранот.Највисок квалитет поддржани од страна на Gardco.Мени управуван програмирање го прави лесен пристап до сите функции.Програмабилни карактеристики : Време е да се вртежен момент, Време е да престанете.

Основни карактеристики

Најдобри понуди