• Обновено
Panasonic DMW-EC1 LUMIX Око Првенство (Црна)

Panasonic DMW-EC1 LUMIX Око Првенство (Црна)

Rating 
DEN 9576.00

Залиха
Во магацинот.

Компатибилен со LUMIX GX7 Дигитална Камера.Подобар поглед со сечење на екстра лесно помеѓу видите во него и око.Одлична монтажа со еластичен материјал за двете голо око и очила.Panasonic DMW-EC1 LUMIX Око Купот е компатибилен со LUMIX GX7 и GX8 Дигитална Камера и обезбедува подобрен приказ LVF view-способност со намалување на екстра лесно помеѓу видите во него и око.Еластичен материјал поддржува гледање од страна на двете голо око и очила.Компатибилен со LUMIX GX7 Дигитална Камера.

Основни карактеристики

Најдобри понуди