• Обновено
sgzyj Q6 Видео Проектор за Филм Дома Кино Full HD 1080P Поддржани Филм Beamer WiFi 10 ТВ Кутија Опционални (Големина : Q6 додадете ТВ Кутија)

sgzyj Q6 Видео Проектор за Филм Дома Кино Full HD 1080P Поддржани Филм Beamer WiFi 10 ТВ Кутија Опционални (Големина

Rating 
DEN 6644.16

Залиха
Во магацинот.

800x480 dpi.Систем : Мултимедијален систем.Безжична Дисплеј : Поддржани.Осветленост : 2400 Lumens. 3.5 mm Аудио : Поддржани. 800x480 dpi.Систем : Мултимедијален систем.Безжична Дисплеј : Поддржани.Осветленост : 2400 Lumens.3.5 mm Аудио : Поддржани.HDMI влез x 1 USB порта x 2 TF текст x 1 AV текст x 1 Salange Q6 S(Основната Верзија)●1280x720 dpi●Систем : Multimedia system●Безжична се Прикаже : Поддржани●Brightness : 2800 Lumens●3.5 mm Аудио : Поддржани●HDMI влез x 1●USB порт x 2●ТФ текст x 1●AV влез x 1 Recommend 6 до 10 метри растојание за да се добие најдобар око за заштита и проекција.

Основни карактеристики

Најдобри понуди