• Обновено
Smart Проектор 5G WiFi, Bluetooth, Artlii Play3 Отворено Филмски Проектор 4K Поддржани, Андроид во ЖИВО 10, Google Voice Асистент, Full HD Мајчин 1080P Проекторот со Вграден-во Netflix, YouTube, Премиеро?

Smart Проектор 5G WiFi, Bluetooth, Artlii Play3 Отворено Филмски Проектор 4K Поддржани, Андроид во ЖИВО 10,

Rating 
DEN 9359.76

Залиха
Во магацинот.

Удобен Жичана конекција!.Еден клик контрола, удобен и без мака Netflix домашно кино!.Smart проектор, исто така, поддржува AC-3 формат за прикажување на повеќе високо-квалитетни аудио.Некои Апликации можеби не се во можност да го дадат екрани поради свои прашања со авторските права.4 G еден бенд Wi Fi.0 систем, По влезете во вашата сметка на Google за прв пат, можете да го симнете вашите омилени апликации во Google Store, како што е Netflix, Премиерот Видео, HBO Max, итн.за разлика од 1 G + 8 G простор за складирање се користи од страна на нормален проектори, на 2 G простор за складирање на Artlii Play3 smart проектор го прави системот повеќе течност.Може да се види филмови, фудбалски натпревари, разни емисии, уживаат во радоста на големиот екран во кино веднаш.4 G еден бенд Wi Fi.Долго притиснете го копчето за глас копче на далечинскиот управувач за да го изговара зборовите што сакате да пребарувате!.Пред да користите Bluetooth за далечинска контрола, ве молиме спарување на Bluetooth далечински управувач со проектор прво.Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат прикажување дозволи, на пример видео заштита на авторските права / само за Членови видеа / плаќаат за да се види видеа.И Artlii Play3 Паметен Андроид проектор, исто така, поддржува 70%-100% слика зум, што е корисно за прилагодување на големина на слика кога го користите само во затворен простор.Мајчин Резолуција : 1920*1080p Maximum резолуција : 4k supported Ultra-висока осветленост : 340 ANSIUltra-висока скала на бои : 120% NTSCZoom функција : 100% -70%Aspect Ratio : 4 : 3 / 16 : 9/ Auto Projection големина на екранот :36.Google Voice Асистент, сите членови на семејството може да се користат, дури и старите лица и децата!.Поддржува 5 G/2.Тоа може да обезбеди појасен, посветла слика ефекти.HDMI / VGA / AV / SD / USB, може да биде флексибилно поврзани со различни уреди, како што се ТВ Стап, X-BOX, PS4, КОМПЈУТЕР, лаптоп, У диск, SD картичка, итн.Функцијата зум : 100% -70%.Со внатрешната 16 G простор за складирање, можете да даунлоадирате повеќе од 5,000 апликации во ТВ верзија, без да се расправаме на работи надвор од акциите, можете да даунлоадирате она што го сакате.Безжична streaming media : IOS, Android, Windows10, таблети.0】Со пре-инсталиран Android паметни ТВ 10.Поддржува i Phone, Андроид, Windows10, Macbook, Tablets Supports 5 G/2.Топло потсетници од Artlii : .HDMI / VGA / AV / SD / USB, може да биде флексибилно поврзани со различни уреди, како што се ТВ Стап, X-BOX, PS4, КОМПЈУТЕР, лаптоп, У диск, SD картичка, итн.Bluetooth звучници, Bluetooth глувчето, Bluetooth тастатура.Вграден-во апликации не може да се АКТИВИРА директно од google глас асистент.Таа донесува оригиналниот физичка резолуција од 1920x1080 пиксели, поддржува 4 K, ултра-висока осветленост до 340 ANSI5 слоеви на високо-рефрактивната стакло,и NTSC е толку висока што на 120%, многу подобро отколку производи.Ги поддржува повеќето јазици во светот!.0 систем, По влезете во вашата сметка на Google за прв пат, можете да го симнете вашите омилени апликации во Google Store, како што е Netflix, Премиерот Видео, HBO Max, итн.Зошто Artlii употреба ANSI да се изразат светлината?.Во споредба со други 1080p проектори. 【5 G Wi Fi и Bluetooth Проектор】Artlii Play3 Smart проекторот може да се поврзе со i Phone, Андроид, Windows10, Лаптоп, Таблети преку wifi функција.Artlii објави smart проекторот со вграден-во Andriod ТВ, без да се поврзете различни надворешни алатки, пре-инсталиран изградена-во Netflix, You Tube, Hulu, Google Play Store и други апликации.Ние ќе ви помогне за ажурирање на систем за обработка, ако тоа е потребно после Употребата ситуација потврдено од страна на нашите технички персонал.Нема потреба да се надградба на системот кога за прв пат се ова проектор или во вашата секојдневна употреба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди