• Обновено
Panasonic PT-VZ580U 5000-Лумен WUXGA 3LCD Проектор

Panasonic PT-VZ580U 5000-Лумен WUXGA 3LCD Проектор

Rating 
DEN 6959.76

Залиха
Во магацинот.

5,000 Lm, Wuxga Резолуција, Lcd Проектор.Конективност Технологија - Безжичен.Донесе мајчин Full HD видео на големи екрани во мали места.Дизајниран за образование и корпоративни апликации.Висока осветленост и висока резолуција во компактен и лесен тело. 5,000 LM, WUXGA РЕЗОЛУЦИЈА, LCD ПРОЕКТОР.

Основни карактеристики

Најдобри понуди